Umývanie okien domácností a firiem Zvolen 

Počas svojej dlhoročnej pôsobnosti získala naša upratovacia spoločnosť, A SERVIS LIPKA, solídne postavenie v oblasti umývanie okien a veľké množstvo spokojných zákazníkov, pre ktorých zabezpečujeme umývanie okien domácností, bytov, firiem Zvolen. Tieto práce zabezpečuje team skúsených a odborne vyškolených zamestnancov, ktorí zabezpečia pri umývanie okien pre byt, dom domácnosť, kanceláriu, firmu Zvolen vysokú kvalitu odvedenej práce a dokonale čisté okná.
Nástroje a pomôcky, ktoré využívame sú vysokej kvality a sú špecializované na umývanie okien v bytoch, súkromných domoch, domácností, kancelárií a miesta kde sídli firma Zvolen. Tieto nástroje zabezpečia dôkladne vykonanú prácu bez poškodenia povrchov okien, výkladov a iných presklených plôch.
Bez prípadných rýh a škrabancov dokážeme odstrániť ochranné fólie Zvolen, odstrániť a vyčistiť reklamné či nedovolené polepy Zvolen. Používame na to špeciálne korundové žiletky, ktorých priemer je minimálne 10 cm.
Počas našej práce nedochádza k poškodeniu majetku zákazníka a znečistená voda od umývania okien nepoškodí podlahu alebo maľbu. Je to vďaka prepracovanému postupu pre umývanie okien kancelárií, obchodov, prevádzok, firiem, domácností, bytov a domov v Zvolen.
Pri návšteve obchodných centier je vidno množstvo prevádzok, ktoré majú výlohy znehodnotené škrabancami a ryhami. Takéto poškodenia sa vytvárajú v prípade, že práca je vykonávaná neodborne a s nevhodne zvolenými pomôckami ako sú nože, špachtle alebo oceľové stierky. Ryhy a škrabance je možné vidieť pri bližšom pohľade smerom k reflektorom, ktorými tieto výlohy bývajú nasvietené.
Pre svojich zákazníkov realizujeme aj denné a pravidelné upratovania vo firme Zvolen a v domácnostiach. Metóda, ktorú používame na strojové čistenie a tepovanie kobercov Zvolen a je špeciálna a kvalitná metóda, vďaka ktorej dosahujem veľmi dobré výsledky.
Dokážeme taktiež odstrániť a vyčistiť grafiti Zvolen. Zabezpečujeme pre zákazníkov aj pravidelné a denné upratovanie bytu, domu, domácností, rezidencií, víl, kancelárií a firiem Zvolen. Denné a pravidelné upratovanie bytu, domácnosti, kancelárie Zvolen, vždy realizujeme s ohľadom na požiadavky zákazníka a na jeho časové potreby, aby bolo zabezpečená jeho spokojnosť. Zaistíme taktiež strojové čistenie a tepovanie kobercov Zvolen, upratovanie po stavbe Zvolen, upratovanie po rekonštrukcii Zvolen, strojové, upratovanie po maľovaní a maliaroch Zvolen a generálne čistenie podláh Zvolen, voskovanie fluatácia podláh Zvolen.
Vieme dať dolu, strhnúť polepy, ochranné fólie, reklamné akcie a banery zo skla a podkladov Zvolen. Vieme odstrániť a vyčistiť grafiti Zvolen. Najprv realizujeme špeciálny nástrek na odstránenie grafitu a následne aplikujeme AGO/ antigraffitovú ochranu, antigrafitový nástrek Zvolen /. Zabezpečíme pre Vás aj následný servis a robíme odstránenie a vyčistenie graffiti Zvolen – budova bez grafitu a grafitového znečistenia Zvolen.

Pre viac informácii kliknite SEM.