Umývanie okien domu, domácnosti Zvolen 

Upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA počas svojej existencie nadobudla množstvo zákazníkov v Českej a Slovenskej republike, v Rakúsku a Nemecku, pre ktorých zabezpečujeme kvalitné umývanie a čistenie okien.

Počas dlhodobého fungovania našej spoločnosti sme nadobudli v tejto oblasti množstvo skúseností a vypracovali sme tak efektívny postup pre umývanie a čistenie okien pre domy, byty, domácnosti, obchody, prevádzky, kancelárie, firmy Zvolen, takže výsledkom našej práce sú kvalitne umyté okná bez viditeľných ťahov a kruhov.

Používame pre umývanie okien Zvolen nasledovný osvedčený postup a nástroje. Vyčistíme a umyjeme okenný rám a parapetu a následne vo vysokej kvalite vyčistíme všetky presklenné plochy saponátovým roztokom, ktorý je špeciálne určený na presklenný povrch a dokáže ho dobre vyčistiť a odmastiť. Na túto činnosť používame čistý rozmývač na rozotretie roztoku a následne nanesený roztok zotrieme pomocou stierky s kvalitnou gumou. Po umytí necháme okná poriadne preschnúť a následne po ich uschnutí, povrch vyleštíme suchou bavlnenou plienkou. Nepoužívame na vyleštenie presklenných plôch žiadne leštiace prostriedky. Je to z dôvodu, že leštiace prostriedky zanechávajú na presklenných plochách nevzhľadné ťahy a kruhy, ktoré sú dobre viditeľné po určitom čase. Ak však tieto prostriedky nepoužijeme pri umývanie a čistenie okien pre dom, byt, domácnosť, obchod, prevádzku, kanceláriu, firmu Zvolen, budú okná pôsobiť po dlhú dobu čistým dojmom.

Disponujeme vybavením ako je horolezecká a speleologická technika, hydraulické ramená a vysokozdvižné plošiny, takže nie je pre nás problémom zabezpečiť umývanie a čistenie okien v dome, byte, domácnosti, obchode, prevádzke, kancelárii, firme v Zvolen zabezpečujeme na zle prístupných miestach a vo výškach.

Na fasádach budov vieme odstrániť a vyčistiť grafiti Zvolen. Prvým krokom je nástrek, ktorý sa postará o odstránenie grafitu a následne aplikujeme AGO/anitigrafitovú ochranu, antigrafitový nástrek Zvolen /. Samozrejme, zabezpečujeme aj následný servis a robíme aj odstránenie a vyčistenie graffiti Zvolen na nami ošetrených plochách v prípade, že fasáde sa objaví nový graffit. Je treba podotknúť, že na nami ošetrených plochách PRACUJEME TAKMER ZDARMA. Máme vďaka dlhoročnej skúseností v oblasti ochrany antigrafitového systému Zvolen – budova bez grafitu a grafitového znečistenia Zvolen, prepracovaný postup ochrany budov a vieme tak zaručiť úspech nami realizovaného postupu.

Pre zákazníkov ponúkame aj hĺbkové strojové čistenie a tepovanie kobercov v dome, byte, domácnosti, prevádzke, obchode, firme a kancelárii Zvolen, upratovanie po maľovaní a maliaroch Zvolen, upratovanie po stavbe Zvolen, upratovanie po remeselníkoch Zvolen, upratovanie po rekonštrukcii Zvolen, strojové a generálne čistenie podláh Zvolen, voskovanie a fluatácia podláh Zvolen. Ďalej vieme dať dolu, strhnúť polepy, ochranné fólie, reklamné akcie, banery zo skla a podkladov Zvolen.

V ponuke našich služieb máme aj pravidelné a denné upratovanie bytu, domu, domácností, rezidencií, víl, firiem a kancelárií Zvolen a umývanie okien Zvolen.

Pre viac informácii kliknite SEM.