Strojové čistenie podláh

Naša upratovacia spoločnosť vykonáva umývanie, čistenie a leštenie bežne znečistených tvrdých podláh, ako aj čistenie podláh po maliarskych prácach, čistenie podláh po remeselníckych a stavebných prácach. Umývame a čistíme podlahy akéhokoľvek typu (dlažbu, mramor, linoleum, marmoleum, plávajúce podlahy, betónové podlahy, liate podlahy, kamenné podlahy atď.). Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. má vo svojom odbore viac ako 20 rokov praxe, s nami sa dohodnete na malom aj na veľkom upratovaní. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a odbornému zázemiu poskytujeme nielen pravidelné upratovanie firmám, ale aj súkromným osobám. Zamestnanci našej upratovacej firmy sú preškolení profesionáli, ktorí vedia ako správne, systematicky a kvalitne ošetriť povrchy. Pre generálne a hĺbkové strojové čistenie podláh používame kotúčový stroj, veľmi kvalitnú čistiacu chémiu a vysokovýkonný vysávač. Kvalitne vykonané strojové čistenie podláh je zabezpečené samotnou váhou kotúčového stroja, na ktorý môžeme pridať 2 nástavce, tzv. držiak padov alebo slonovú kefu. Váha tohto jednokotúčového stroja sa blíži 40 kg na cca 40 cm priemer kotúča a na jeho hlavu je možné ešte pridať závažie s hmotnosťou 10-15 kg. V závere používame vysokotlakový motorový vysávač.

podlahy2

 
Pri strojovom čistení podlahy začíname tak, že podlahu najprv kvalitne vydrhneme a vykefujeme roztokom vody so šetrnou chémiou. Než začneme pracovať s chémiou, skúšame niekoľko druhov a postupujeme vždy od tej najslabšej cez silnejšie verzie. Je potrebné vybrať čo možno tú najslabšiu chémiu, ktorá by splnila požadovanú reakciu svojou účinnou zložkou. V nasledujúcom kroku roztok s naviazanými nečistotami odsajeme pomocou hubice s gumovými lemami. Táto hubica je napojená na vysokovýkonný vysávač, ktorý dokáže veľmi kvalitne odsať všetku nečistotu. Potom podlahu ešte raz namočíme čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme doschnúť. Po strojovom vyčistení podláh vždy zákazníkovi odporučíme, aby si podlahu nechal zakonzervovať nanesením fluatácie – priemyselného polyméru – voskovanie podlahy. Na podlahu dávame spravidla pololesklý alebo matný vosk. Výhodou nášho polyméru je, že na podlahách nie sú vidieť toľko stopy, má mierny protišmyk a predovšetkým sa vďaka nemu podlaha lepšie udržiava. Ďalšou veľkou výhodou je to, že veľmi výrazne predĺži životnosť podláh.

Ostatné naše služby

Ďalej ponúkame služby strojové hĺbkové čistenie, tepovanie kobercov, strojové čistenie čalúnenia. Realizujeme denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach alebo upratovacie práce vo výškach. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety, a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, banery zo všetkých presklených plôch. Ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorú aplikujeme na sklá pomocou technológie GlasProtect. Táto hydrofóbna impregnácia je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Sme schopní odstrániť a vyčistiť graffiti alebo naniesť antigraffitovú ochranu. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Kladieme veľký dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a rýchlosť realizácie zákaziek. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte na t.č. +421 911 740 933.