LSG ochranný náter proti výskytu plesní, bakterií, hub a kvasníc

Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje čistenie fasád od plesní, machov, pórov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Náter proti plesniam sa najčastejšie využíva vo vlhkých nehnuteľnostiach, ktoré sú nedostatočne alebo nepravidelne vykurované. Ďalej majú svoje opodstatnenie v potravinárskych prevádzkach a miestnostiach a je určený aj do zdravotníckych prevádzok. Rovnako je vhodný v priestoroch, v ktorých sa skladuje bielizeň či iné textílie. Pleseň sa môže objavovať aj na konštrukciách alebo oknách.

Pred aplikáciou náteru LSG

Pred aplikáciou náteru LSG

Princip fungovania náteru LSG

Po zaschnutí má povrch tvorený náterom LSG iónový náboj, ktorý pri priblížení bunky mikroorganizmu začne vytvárať s dôležitými iónmi v bunkovej stene mikroorganizmu iónové mostíky. Touto interakciou dochádza k oslabeniu pevnosti bunkovej steny mikroorganizmu na úroveň, kedy už nie je schopná udržať vnútrobunkový tlak. V tomto okamihu dochádza k pretrhnutiu bunkovej steny. Vďaka tomu náter proti plesniam LSG trvalo chráni seba a tým aj ošetrený povrch proti napadnutiu mikroorganizmami. Podobne ako prepichnutie balónika naplneného vodou špendlíkom. Takto vytvorený princíp fungovania je úplne revolučný a docielite tak ochranu muriva po dobu 4-6 rokov. V ďalšej obmedzenej miere bude fungovať cca do 10 rokov. Garantovaná záruka je 2 roky.

Po aplikácii náteru LSG

Po aplikácii náteru LSG

Podrobný opis náteru

Miesto napadnuté plesňou sa vydezinfikuje ekologickým prostriedkom bez chlóru, bez bieliaceho účinku, ktorý má dlhú dobou pôsobenia. Po odstránení nečistôt a biotického napadnutia sa aplikuje ochranný náter LSG priamo na existujúce povrchy, ktoré potom trvalo chráni proti opätovnému výskytu. Po dôkladnom zaschnutí vytvorí umývateľný transparentný difúzne otvorený povrch odolný poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. Náter proti plesniam je možné aplikovať vo vnútorných i vonkajších priestoroch na rôzne typy omietok, disperzné a silikátové farby, betóny, keramické obklady, drevo, OSB dosky, umakart a podobné materiály.

A SERVIS LIPKA s.r.o. Vám môže poskytnúť ďalšie služby:

Naša medzinárodná spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje rad upratovacích služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Špecializujeme sa na strojové čistenie a tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravú, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklenných plôch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátery, opravujeme, natierame a čistíme fasády. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Naše služby vykonávame po celej Českej republike, Slovensku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.