Firma A SERVIS LIPKA s.r.o. ponúka pre svojich zákazníkov komplexné výškové práce širokého spektra a to aj služby umývanie a čistenie. Vykonávame nielen klasické umývanie okien a kovových konštrukcií vo výškach, ale aj čistenie fasád vysokých budov. Pre ľahko prístupné miesta používame teleskopické tyče s dĺžkou až 9m, výškové práce vykonávame pomocou rebríkov, vysokozdvižných plošín či horolezeckej techniky. Vždy sa snažíme uskutočniť to najrýchlejšie a najekonomickejšie riešenie v prevedení zákazky. Pre výškové práce máme tím profesionálnych pracovníkov, ktorí sú pre túto prácu odborne vyškolení. Náš tím horolezcov má certifikácie a školenie podľa platnej vyhlášky o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci. Svoju profesiu vykonávajú už niekoľko rokov a striktne dodržiavajú bezpečnosť práce. Pre výškové práce využívajú svoje skúsenosti a sú schopní riešiť práce vo výškach, ktoré sú pre iné firmy neriešiteľné. Výškové práce v umývanie okien, fasád a konštrukcií sme schopní zabezpečiť po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku.

Čistenie a natieranie fasád vo výške

Vykonávame čistenie omietok, fasád a plášťov budov, tmelíme a realizujeme aj drobné opravy fasád a omietok. Na maľby a na opravy fasádach používame kvalitné fasádne farby firmy Weber, ktorá ponúka širokú paletu farebných odtieňov spĺňajúcich nielen moderné technické, ale aj aktuálne architektonické požiadavky. Aplikujeme penetrácie a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a zjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailne čistíme fasády z ušľachtilých prírodných materiálov, umelého kameňa a obkladov špeciálnou chémiou po celom území Slovenskej republiky. Váš dom alebo iný objekt kompletne zbavíme ktoréhokoľvek znečistenia na stenách ako napríklad graffiti, škvrny od farieb, organická nečistota, atď. V odstraňovaní graffiti máme mnohoročné skúsenosti a naša technológia má 100% úspešnosť. Viac o odstraňovaní graffiti sa dozviete v sekcii na našich webových stránkach.

Pri bežnom znečistení fasády umývame vo výške ručne v cene od 1,50 €/², na fasády silne znečistené používame vysokotlakovú pištoľ za použitia aktívnej čistiacej zložky Flamil super 3 VO VÝŠKE od 3 €/². Ak sa objavia škvrny, ktoré nejdú odstrániť žiadnou technológiou, odporúčame opravu fasády nanesením vhodnej farby VO VÝŠKE od 9 €/m². Navštívte naše webové stránky a v sekcii antigraffiti, nájdete viac informácií o ochrane fasád a prevenciu pred graffiti. Ak sa na Vašom objekte často vyskytujú graffiti a alebo iné druhy znečistenia, najvhodnejším riešením je antigraffitová ochrana, ktorá spoľahlivo ochráni Vašu fasádu.

výšky 1

 

Čistenie fasád zo zeme

Čistenie fasád vykonávame pieskovaním, pieskovaním granitom, pieskovaním ľahkými abrazívami – vlašskými orechmi, pieskovaním špeciálnou pieskovačkou W/125 s riaditeľným tlakom, na pieskovanie a reštaurovanie sôch, historických objektov, na pieskovanie citlivých prírodných materiálov, pieskovca, vápenca, opuky, travertínu, teraca. Pieskovanie interiérov a exteriérov budov, krovov, stropov, všetkého zašlého, fasád a plášťov budov. Čistenie a umývanie fasád, okien, presklených plôch vo výškach, vykonávame pomocou horolezeckej a zlaňovacej techniky alebo pomocou hydraulických ramien pojazdných montážnych plošín, práce vo výškach. Čistenie, tryskanie a umývanie fasád, stien, priečelí, portálov a plášťov budov, hál, priemyselných hál, sendvičových plášťov, plechových stien a opláštení, betónových stien, presklených stien, polykarbonátových stien, luxferových a kopilitových stien, zámkových dlažieb, dlažieb a obkladov, chodníkov, predokenných žalúzií, slnolamov a oceľových konštrukcií. Čistenie vykonávame umývaním, tlakovým umývaním, tlakovým umývaním s aktívnou čistiacou zložkou, tlakovým umývaním sódou – systémom zásobníka ARMEX.

čištění ze země

 
Pri odstránení graffiti z povrchov neošetrených antigraffiti náterom alebo nástrekom musíme upozorniť, že úspešnosť odstránenia sa pohybuje od 60 – 90%. Po odstránení graffiti zostávajú na niektorých miestach obrysy, ktoré sa nedarí ani pri opakovaných pokusoch odstrániť. Ponúkame alternatívne riešenie v podobe náteru fasádnou farbou. Sme schopní zabezpečiť 90% zhodu farby náteru s existujúcou farbou fasády a natretie akokoľvek veľkých plôch, aj vo výškach. K náterom používame kvalitné farby firmy Weber. Ponúka širokú paletu farebných odtieňov spĺňajúcich aktuálne architektonické požiadavky a moderné technológie. Pri náteri je v cene zahrnuté aj čistenie fasády vysokotlakovou vodou (v rovnakej výmere ako náter, ak nie je dohodnuté inak).

Postavebné upratovanie

Naša firma realizuje aj väčšinu druhov postavebného upratovania. Priestory dôkladne zbavíme prachu po remeselníkoch a nečistôt po maľovaní, kvalitne umyjeme všetky sklenené plochy a iné umývateľné povrchy, strhneme polepy, nakoniec hĺbkovo vyčistíme, prípadne aj navoskujeme podlahu. V týchto činnostiach má náš profesionálny tím kvalitné skúsenosti najmä z obchodných centier, kde našim stálym klientom tieto služby poskytujeme pravidelne po rekonštrukciách alebo pred otvorením nového podniku. Máme tím vysoko kvalifikovaných kmeňových pracovníkov, preto pre nás nie je problém zabezpečiť rýchle upratovanie akokoľvek rozsiahlych priestorov kdekoľvek na území Čiech a Slovenska.

uklid po stavbe

Dalšie činnosti

Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa zaoberá veľkým radom upratovacích prác po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku. Sme schopní zabezpečiť našim zákazníkom tieto služby: Umývanie a čistenie okien a výkladov, ďalej umývanie a čistenie okien a presklených plôch vo výške pomocou horolezeckej techniky alebo z hydraulických ramien a montážnych plošín.  Umývanie a čistenie plastových okien, kastlových okien, balkónových okien, ventilačiek, strešných okien, neotvárateľných okien, sklenených stien, výťahov, kancelárií. Servisné umývanie a čistenie okien a výkladov. Jednorazové umývanie a čistenie okien a výkladov. Nárazové umývanie okien, výkladov, log, pútačov, vývesných štítov, mreží, roliet, žalúzií, vonkajších predokenných žalúzií, zrkadiel, zrkadlových stien, reklám, solárnych panelov, výkladov prevádzok obchodných centier. Vykonávame tepovanie a strojové čistenie kobercov, strojové čistenie podláh, voskovanie podláh, ručné tepovanie čalúneného nábytku, sedacích súprav a matracov. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG, tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacu sa vlhkosť, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitrov a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejším spôsobom použiť špeciálnu pieskovačku W 1-40 a abrazíva tj. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov. Dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok či starých náterov či graffiti. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.